Egyesületünk videója a villanyautós innovációinkról

Mozgásban a jövő!
Egyesületünk kiemelt céljai között szerepel, hogy a magyarországi elektromos autó tulajdonosok mindennapi életét megkönnyítse. Ennek érdekében összegyűjtöttünk néhány jelentős újítási javaslatot, amelyek felhasználóbarátabbá tehetik a közúti közlekedés ezen környezetkímélő formáját.
Számítunk észrevételeikre, hiszen mindannyian közös pályán haladunk!

A Magyar Közlekedéspolitikai Egyesület javaslatai az elektromo…

Mozgásban a jövő!Egyesületünk kiemelt céljai között szerepel, hogy a magyarországi elektromos autó tulajdonosok mindennapi életét megkönnyítse. Ennek érdekében összegyűjtöttünk néhány jelentős újítási javaslatot, amelyek felhasználóbarátabbá tehetik a közúti közlekedés ezen környezetkímélő formáját.Számítunk észrevételeikre, hiszen mindannyian közös pályán haladunk!

Közzétette: Magyar Közlekedéspolitikai Egyesület – 2017. november 15.

Leave a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*